Zeynepp

zeynepp
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 95% Searching (2018) - Rated 12 Oct 2018
100 95% CM101MMXI Fundamentals (2013) - Rated 11 Oct 2018
80 50% American Honey (2016) - Rated 11 Oct 2018
80 50% Flightplan (2005) - Rated 30 Aug 2016
55 6% Azize: Bir laleli hikayesi (1999) - Rated 31 Jul 2016
77 39% Ghostbusters (2016) - Rated 30 Jul 2016
84 65% Gemide (1998) - Rated 29 Jul 2016
65 11% Bekleme odasi (2004) - Rated 29 Jul 2016
66 16% The Wizard of Oz (1939) - Rated 21 Jul 2016
82 59% Intouchables (2011) - Rated 21 Jul 2016