Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ZfUsZd

Flick Fan - 15 Film Ratings

Member Since: Sep 3, 2018

more Recent Ratings
70 70% The Green Mile (1999) - Sep 22, 2018
80 93% Sicario: Day of the Soldado (2018) - Sep 22, 2018
80 93% Sicario (2015) - Sep 22, 2018
70 70% The Pianist (2002) - Sep 22, 2018
65 53% Pulp Fiction (1994) - Sep 22, 2018
45 20% The Illusionist (2006) - Sep 03, 2018
70 70% District 9 (2009) - Sep 03, 2018
75 83% Birdman (2014) - Sep 03, 2018
10 3% I, Robot (2004) - Sep 03, 2018
65 53% Mad Max: Fury Road (2015) - Sep 03, 2018