Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ZhjCCW

Flick Fan - 73 Film Ratings

Member Since: Jun 15, 2018

more Recent Ratings
97 76% Captain Phillips (2013) - Jun 15, 2018
90 29% Brokeback Mountain (2005) - Jun 15, 2018
99 91% X-Men: Apocalypse (2016) - Jun 15, 2018
95 56% Panic Room (2002) - Jun 15, 2018
95 56% Memoirs of a Geisha (2005) - Jun 15, 2018
98 82% Shrek the Third (2007) - Jun 15, 2018
99 91% No Country for Old Men (2007) - Jun 15, 2018
99 91% Interstellar (2014) - Jun 15, 2018
99 91% The Sound of Music (1965) - Jun 15, 2018
95 56% Gattaca (1997) - Jun 15, 2018