Zibi92

zibi92
Movie Buff - 261 Film Ratings
Member Since: 12 May 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 8% Project X (2012) - Rated 15 Jun 2015
85 85% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 15 Jun 2015
90 95% 5 Centimeters per Second (2007) - Rated 15 Jun 2015
80 65% Pacific Rim (2013) - Rated 15 Jun 2015
80 65% Midnight in Paris (2011) - Rated 15 Jun 2015
95 99% Princess Mononoke (1997) - Rated 15 Jun 2015
80 65% Cencoroll (2009) - Rated 15 Jun 2015
65 8% Pitch Perfect (2012) - Rated 15 Jun 2015
70 21% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 15 Jun 2015
75 41% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 15 Jun 2015