Znthnk

znthnk
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 10 Aug 2014
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 60% Thank You for Smoking (2006) - Rated 10 Aug 2014
95 91% El Norte (1983) - Rated 10 Aug 2014
95 91% Full Metal Jacket (1987) - Rated 10 Aug 2014
95 91% Ordinary People (1980) - Rated 10 Aug 2014
90 60% Serpico (1973) - Rated 10 Aug 2014
90 60% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 10 Aug 2014
95 91% My Dinner with Andre (1981) - Rated 10 Aug 2014
90 60% 21 Up (1977) - Rated 10 Aug 2014
90 60% Rabbit of Seville (1950) - Rated 10 Aug 2014
90 60% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 10 Aug 2014