Zolidus

zolidus
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 04 Jun 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 20% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 17 Mar 2017
80 56% 12 Years a Slave (2013) - Rated 17 Mar 2017
65 26% Ex Machina (2015) - Rated 17 Mar 2017
90 90% Memento (2001) - Rated 17 Mar 2017
50 13% For a Few Dollars More (1965) - Rated 17 Mar 2017
30 5% Goodfellas (1990) - Rated 17 Mar 2017
50 13% Friends (1994) - Rated 17 Mar 2017
65 26% Chinatown (1974) - Rated 17 Mar 2017
65 26% Magnolia (1999) - Rated 17 Mar 2017
50 13% Patton (1970) - Rated 17 Mar 2017