Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Zu8lxn

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
70 55% Funny People (2009) - Jan 18, 2020
80 65% Body of Lies (2008) - Jan 18, 2020
50 35% M (1931) - Jan 18, 2020
5% Matilda (1996) - Jan 18, 2020
90 80% Billy Madison (1995) - Jan 18, 2020
50 35% The Little Mermaid (1989) - Jan 18, 2020
50 35% Chinatown (1974) - Jan 18, 2020
100 95% Gattaca (1997) - Jan 18, 2020
30 15% Ocean's Twelve (2004) - Jan 18, 2020
90 80% Groundhog Day (1993) - Jan 18, 2020