Zyrallus

zyrallus
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 81% Goodfellas (1990) - Rated 21 Mar 2017
100 81% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 21 Mar 2017
100 81% Se7en (1995) - Rated 21 Mar 2017
100 81% A Clockwork Orange (1971) - Rated 21 Mar 2017
100 81% Sideways (2004) - Rated 20 Mar 2017
88 50% Seven Psychopaths (2012) - Rated 20 Mar 2017
82 39% In Bruges (2008) - Rated 20 Mar 2017
88 50% Her (2013) - Rated 20 Mar 2017
90 58% Whiplash (2014) - Rated 20 Mar 2017
90 58% Birdman (2014) - Rated 20 Mar 2017