Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
a0WJNY

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: May 7, 2020

more Recent Ratings
85 80% Strange Days (1995) - May 07, 2020
80 50% Inside Llewyn Davis (2013) - May 07, 2020
50 15% Ferris Bueller's Day Off (1986) - May 07, 2020
80 50% The Motorcycle Diaries (2004) - May 07, 2020
80 50% The Third Man (1949) - May 07, 2020
30 5% The NeverEnding Story (1984) - May 07, 2020
90 95% Boogie Nights (1997) - May 07, 2020
85 80% Alien (1979) - May 07, 2020
65 25% Brotherhood of the Wolf (2001) - May 07, 2020
80 50% Syriana (2005) - May 07, 2020