Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
a4UBqp

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Sep 21, 2018

more Recent Ratings
75 45% Love Actually (2003) - Sep 21, 2018
90 87% Django Unchained (2012) - Sep 21, 2018
78 62% District 9 (2009) - Sep 21, 2018
88 79% 28 Days Later (2002) - Sep 21, 2018
70 29% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Sep 21, 2018
75 45% A Serious Man (2009) - Sep 21, 2018
30 20% Shallow Hal (2001) - Sep 21, 2018
25 12% Wanted (2008) - Sep 21, 2018
85 70% Annie Hall (1977) - Sep 21, 2018
20 4% Fantastic Four (2005) - Sep 21, 2018