Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
a5YYho

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Nov 14, 2018

more Recent Ratings
81 21% Miami Vice (2006) - Nov 14, 2018
87 81% Election (1999) - Nov 14, 2018
84 43% Elephant (2003) - Nov 14, 2018
83 34% Carrie (1976) - Nov 14, 2018
71 3% Clueless (1995) - Nov 14, 2018
85 62% Jackie Brown (1997) - Nov 14, 2018
88 93% American Psycho (2000) - Nov 14, 2018
88 93% The Lobster (2015) - Nov 14, 2018
84 43% Rush (2013) - Nov 14, 2018
82 28% BrĂ¼no (2009) - Nov 14, 2018