Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
a6LKXI

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
80 25% Disturbia (2007) - Jan 19, 2020
80 25% Scary Movie 2 (2001) - Jan 19, 2020
95 90% Little Miss Sunshine (2006) - Jan 19, 2020
90 70% The Dark Knight (2008) - Jan 19, 2020
85 50% Fantasia (1940) - Jan 19, 2020
85 50% The Little Mermaid (1989) - Jan 19, 2020
95 90% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jan 19, 2020
80 25% Police Academy (1984) - Jan 19, 2020
70 5% Limitless (2011) - Jan 19, 2020
90 70% Rear Window (1954) - Jan 19, 2020