aAlexandrov

aalexandrov
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2018
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Work at Flying Circus Pub in Cluj Napoca, Archeology student at master program, lot of music and movies are in my heart.

more Recent Ratings

74 43% The Great Gatsby (2013) - Rated 14 Sep 2018
85 72% Mulan (1998) - Rated 14 Sep 2018
82 67% Trainspotting (1996) - Rated 14 Sep 2018
95 93% Black Mirror (2011) - Rated 14 Sep 2018
88 77% Get Out (2017) - Rated 14 Sep 2018
71 36% Thor (2011) - Rated 14 Sep 2018
80 61% Titanic (1997) - Rated 14 Sep 2018
57 19% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 14 Sep 2018
60 25% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 14 Sep 2018
81 64% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 14 Sep 2018