Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
aAwEut

Flick Fan - 38 Film Ratings

Member Since: Jan 26, 2019

more Recent Ratings
80 68% Sing Street (2016) - Jan 26, 2019
88 85% Akira (1988) - Jan 26, 2019
10 1% Just Married (2003) - Jan 26, 2019
65 34% Lilo & Stitch (2002) - Jan 26, 2019
85 81% Monsters, Inc. (2001) - Jan 26, 2019
25 7% Shrek the Third (2007) - Jan 26, 2019
75 52% Almost Famous (2000) - Jan 26, 2019
95 97% Se7en (1995) - Jan 26, 2019
55 26% The Island (2005) - Jan 26, 2019
80 68% Gladiator (2000) - Jan 26, 2019