Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
aE8Swp

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 20, 2019

more Recent Ratings
87 65% BoJack Horseman (2014) - Jan 20, 2019
78 35% Manchester by the Sea (2016) - Jan 20, 2019
19 5% The Circle (2017) - Jan 20, 2019
58 15% The Founder (2016) - Jan 20, 2019
65 25% District 9 (2009) - Jan 20, 2019
85 50% No Country for Old Men (2007) - Jan 20, 2019
85 50% The Big Lebowski (1998) - Jan 20, 2019
95 75% Django Unchained (2012) - Jan 20, 2019
100 90% Moonrise Kingdom (2012) - Jan 20, 2019
100 90% Memento (2001) - Jan 20, 2019