Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
aEwGHV

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Nov 21, 2018

more Recent Ratings
85 65% Tropic Thunder (2008) - Nov 21, 2018
70 20% The Proposal (2009) - Nov 21, 2018
70 20% You've Got Mail (1998) - Nov 21, 2018
94 95% Inside Man (2006) - Nov 21, 2018
80 50% Monsters, Inc. (2001) - Nov 21, 2018
75 35% The Silence of the Lambs (1991) - Nov 21, 2018
90 80% Her (2013) - Nov 21, 2018
80 50% Snatch (2000) - Nov 21, 2018
68 5% Scary Movie (2000) - Nov 21, 2018
90 80% WALL·E (2008) - Nov 21, 2018