aSymmetry

asymmetry
Movie Buff - 158 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 95% It's Such a Beautiful Day (2012) - Rated 26 Mar 2016
87 55% The Thing (1982) - Rated 26 Mar 2016
84 46% Deadpool (2016) - Rated 26 Mar 2016
76 30% He Never Died (2015) - Rated 26 Mar 2016
95 98% Lost in Translation (2003) - Rated 26 Mar 2016
48 8% Zoolander (2001) - Rated 26 Mar 2016
74 28% A Dangerous Method (2011) - Rated 26 Mar 2016
93 91% Chinatown (1974) - Rated 26 Mar 2016
62 16% Transcendence (2014) - Rated 19 Jul 2015
30 3% Bruce Almighty (2003) - Rated 19 Jul 2015