Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
aYUnkv

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Nov 22, 2019

more Recent Ratings
90 95% Strangers on a Train (1951) - Nov 22, 2019
75 58% Animal House (1978) - Nov 22, 2019
65 20% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Nov 22, 2019
65 20% The Ice Storm (1997) - Nov 22, 2019
70 41% Hocus Pocus (1993) - Nov 22, 2019
70 41% Deja Vu (2006) - Nov 22, 2019
85 83% Only Lovers Left Alive (2014) - Nov 22, 2019
75 58% (1963) - Nov 22, 2019
65 20% Hulk (2003) - Nov 22, 2019
15 4% Road Trip (2000) - Nov 22, 2019