Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
aYaL9v

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Mar 17, 2019

more Recent Ratings
10 4% Scream 3 (2000) - Mar 17, 2019
70 31% The Prestige (2006) - Mar 17, 2019
40 22% Looper (2012) - Mar 17, 2019
85 86% Catch Me If You Can (2002) - Mar 17, 2019
85 86% Blood Diamond (2006) - Mar 17, 2019
75 45% District 9 (2009) - Mar 17, 2019
75 45% The Matrix Reloaded (2003) - Mar 17, 2019
15 13% Logan (2017) - Mar 17, 2019
85 86% Ice Age (2002) - Mar 17, 2019
80 63% Juno (2007) - Mar 17, 2019