We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

a d

a_d width="104" height="110"

Movie Buff - 136 Film Ratings

Member Since: Jan 31, 2021

Location: USA

more Recent Ratings

20 King of New York (1990) - Feb 14, 2021
100 Die Hard 2 (1990) - Feb 14, 2021
20 The Vanguard (2008) - Feb 14, 2021
100 Hugo (2011) - Feb 14, 2021
100 The Land Before Time (1988) - Feb 14, 2021
100 Die Hard (1988) - Feb 14, 2021
100 The Last Airbender (2010) - Feb 14, 2021
100 Dirty Dancing (1987) - Feb 14, 2021
100 Aliens (1986) - Feb 14, 2021
100 Brazil (1985) - Feb 14, 2021