a whale

a_whale
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2013
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 88% Amélie (2001) - Rated 18 Jan 2014
80 77% Frances Ha (2013) - Rated 18 Jan 2014
76 70% Love Songs (2007) - Rated 18 Jan 2014
85 88% La Haine (1995) - Rated 18 Jan 2014
75 66% La Vie en rose (2007) - Rated 14 Oct 2013
50 9% Titanic (1997) - Rated 14 Oct 2013
70 54% Erin Brockovich (2000) - Rated 14 Oct 2013
50 9% Cool Runnings (1993) - Rated 14 Oct 2013
70 54% Forrest Gump (1994) - Rated 14 Oct 2013
70 54% L'Annulaire (2005) - Rated 14 Oct 2013