We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
同志 Aris

Cinema Addict - 1034 Film Ratings

Member Since: Nov 28, 2020

more Recent Ratings
Check out 同志 Aris's...
75 68% The Mark of Caïn (2000) - Sep 24, 2021
75 68% Smoke (1995) - Sep 22, 2021
69 47% Sidewalks of New York (2001) - Sep 21, 2021
57 19% The Black Panther Warriors (1993) - Sep 19, 2021
73 63% Switchblade Sisters (1975) - Sep 17, 2021
60 26% Mafia! (1998) - Sep 16, 2021
49 11% Demolition High (1996) - Sep 16, 2021
35 5% Modern Vampires (1998) - Sep 12, 2021
80 82% The Taxman (1998) - Sep 10, 2021
75 68% Uncle Peckerhead (2020) - Sep 10, 2021