aalp

aalp
Film Freak - 883 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2017
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84% Limbo (2021) - Rated 03 Aug 2021
54% Sorry We Missed You (2019) - Rated 03 Aug 2021
4% In the Earth (2021) - Rated 03 Aug 2021
70% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 20 May 2021
12% Things Heard and Seen (2021) - Rated 20 May 2021
70% Rocketman (2019) - Rated 02 May 2021
70% Judas and the Black Messiah (2021) - Rated 23 Apr 2021
54% Dylda (2019) - Rated 19 Apr 2021
41% Dheepan (2015) - Rated 16 Apr 2021
70% Paris 05:59 (2016) - Rated 16 Apr 2021