aaronk56

aaronk56
Movie Buff - 187 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 46% The Men Who Stare at Goats (2009) - Rated 16 Mar 2020
89 84% Do the Right Thing (1989) - Rated 16 Mar 2020
86 69% Dances with Wolves (1990) - Rated 16 Mar 2020
81 52% Planet of the Apes (2001) - Rated 16 Mar 2020
90 89% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 16 Mar 2020
92 97% Seven Samurai (1954) - Rated 16 Mar 2020
69 15% Hitch (2005) - Rated 16 Mar 2020
78 36% The Aviator (2004) - Rated 16 Mar 2020
69 15% The Mask (1994) - Rated 16 Mar 2020
82 55% Short Cuts (1993) - Rated 16 Mar 2020