Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
aaryan

Flick Fan - 65 Film Ratings

Member Since: Apr 22, 2019

Location: India

more Recent Ratings
90 53% Batman Begins (2005) - Jan 15, 2020
95 66% The Dark Knight Rises (2012) - Jan 15, 2020
90 53% Man of Steel (2013) - Jan 15, 2020
100 87% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Jan 15, 2020
100 87% The Princess Bride (1987) - Jan 15, 2020
75 13% Forrest Gump (1994) - Jan 15, 2020
100 87% The Dark Knight (2008) - Jan 15, 2020
100 87% The Lunchbox (2014) - Jan 15, 2020
100 87% Se7en (1995) - Jan 15, 2020
80 21% Next Floor (2008) - Jan 15, 2020