aashi

aashi
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2022
Location: Bahrain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 55% Wayne's World (1992) - Rated 16 Feb 2022
86 65% I Love You, I Love You Not (1996) - Rated 16 Feb 2022
82 40% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 16 Feb 2022
72 15% The Intern (2015) - Rated 16 Feb 2022
68 5% The Blair Witch Project (1999) - Rated 16 Feb 2022
87 80% Fight Club (1999) - Rated 16 Feb 2022
87 80% American Beauty (1999) - Rated 16 Feb 2022
75 25% Mainstream (2021) - Rated 16 Feb 2022
91 95% Edward Scissorhands (1990) - Rated 16 Feb 2022
82 40% Sin City (2005) - Rated 16 Feb 2022