We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
aaytekin

Film Freak - 936 Film Ratings

Member Since: Aug 1, 2016

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out aaytekin's...
79 87% BPM (Beats Per Minute) (2017) - Jul 30, 2021
79 87% Taste of Cherry (1997) - Jul 29, 2021
76 63% Fire at Sea (2016) - Jul 22, 2021
79 87% Lost Highway (1997) - Jul 21, 2021
78 82% My Neighbor Totoro (1988) - Jul 21, 2021
75 52% Love (2015) - Jul 20, 2021
79 87% Jules and Jim (1962) - Jul 16, 2021
86 99% Night and Fog (1956) - Jul 16, 2021
76 63% Malmkrog (2020) - Jun 25, 2021
75 52% I Was at Home, But (2019) - Jun 24, 2021