ab123

ab123
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 06 May 2012
Location: Slovenia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 98% Mommy (2014) - Rated 15 Jan 2017
92 82% The Basketball Diaries (1995) - Rated 03 Dec 2015
92 82% This Boy's Life (1993) - Rated 03 Dec 2015
91 65% Into the Wild (2007) - Rated 18 Nov 2015
65 3% Inside Out (2015) - Rated 12 Oct 2015
84 15% Modern Times (1936) - Rated 12 Oct 2015
90 48% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 12 Oct 2015
86 18% Paulo Coelho's Best Story (2014) - Rated 12 Oct 2015
95 98% Breaking Bad (2008) - Rated 12 Oct 2015
94 95% Dexter (2006) - Rated 12 Oct 2015