ab81

ab81
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 17 Feb 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 17% Tales from the Darkside: The Movie (1990) - Rated 17 Feb 2017
75 34% Night of the Demons (1988) - Rated 17 Feb 2017
70 17% The Amityville Horror (1979) - Rated 17 Feb 2017
85 68% They Live (1988) - Rated 17 Feb 2017
75 34% Re-Animator (1985) - Rated 17 Feb 2017
85 68% Hellraiser (1987) - Rated 17 Feb 2017
80 53% Night of the Living Dead (1968) - Rated 17 Feb 2017
90 82% Beetlejuice (1988) - Rated 17 Feb 2017
70 17% The Mist (2007) - Rated 17 Feb 2017
75 34% The Exorcist III (1990) - Rated 17 Feb 2017