abacon

abacon
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 09 Dec 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 50% Forrest Gump (1994) - Rated 09 Dec 2015
85 57% Notting Hill (1999) - Rated 09 Dec 2015
85 57% Date Night (2010) - Rated 09 Dec 2015
80 50% Step Up 2 the Streets (2008) - Rated 09 Dec 2015
90 65% Failure to Launch (2006) - Rated 09 Dec 2015
90 65% The Phantom of the Opera (2004) - Rated 09 Dec 2015
95 76% Meet Joe Black (1998) - Rated 09 Dec 2015
90 65% Titanic (1997) - Rated 09 Dec 2015
75 42% Jersey Girl (2004) - Rated 09 Dec 2015
70 34% No Strings Attached (2011) - Rated 09 Dec 2015