abarkan

abarkan
Movie Buff - 291 Film Ratings
Member Since: 16 May 2012
Location: istanbul, 56, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 83% Bill Cosby: Himself (1983) - Rated 16 Jan 2015
80 83% 3 Idiots (2009) - Rated 16 Jan 2015
60 9% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 17 Sep 2014
80 83% Identity (2003) - Rated 17 Sep 2014
85 94% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 17 Sep 2014
70 41% Sphere (1998) - Rated 17 Sep 2014
50 3% Bewitched (2005) - Rated 17 Sep 2014
70 41% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 17 Sep 2014
80 83% The Sixth Sense (1999) - Rated 17 Sep 2014
60 9% The Hours (2002) - Rated 17 Sep 2014