abbasnasr

abbasnasr
Movie Buff - 164 Film Ratings
Member Since: 28 Sep 2015
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 61% Trainspotting (1996) - Rated 28 Sep 2015
80 30% Finding Neverland (2004) - Rated 28 Sep 2015
98 93% Bicycle Thieves (1948) - Rated 28 Sep 2015
80 30% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 28 Sep 2015
85 52% Warrior (2011) - Rated 28 Sep 2015
90 74% Memento (2001) - Rated 28 Sep 2015
80 30% 21 Grams (2003) - Rated 28 Sep 2015
75 12% Spy Game (2001) - Rated 28 Sep 2015
95 88% Mary and Max (2009) - Rated 28 Sep 2015
90 74% Prisoners (2013) - Rated 28 Sep 2015