We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
abc637a

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: May 10, 2021

Location: India

more Recent Ratings
100 85% Interstellar (2014) - May 10, 2021
80 15% Narcos (2015) - May 10, 2021
90 40% Ozark (2017) - May 10, 2021
95 65% Chernobyl (2019) - May 10, 2021
90 40% Manhunt: Unabomber (2017) - May 10, 2021
90 40% Zodiac (2007) - May 10, 2021
70 5% True Detective (2014) - May 10, 2021
90 40% The Mentalist (2008) - May 10, 2021
100 85% Sherlock (2010) - May 10, 2021
100 85% Elementary (2012) - May 10, 2021