ABCarlson

abcarlson
Film Freak - 879 Film Ratings
Member Since: 17 Dec 2008
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 19% The Tree of Life (2011) - Rated 06 Dec 2011
87 92% Inception (2010) - Rated 25 Aug 2010
58 8% Cop Out (2010) - Rated 25 Aug 2010
60 9% The Expendables (2010) - Rated 25 Aug 2010
80 77% Crazy Heart (2009) - Rated 29 Apr 2010
75 53% Paranormal Activity (2009) - Rated 26 Apr 2010
87 92% Patriot Games (1992) - Rated 25 Apr 2010
68 28% At First Sight (1999) - Rated 25 Apr 2010
70 36% Eagle Eye (2008) - Rated 25 Apr 2010
0% I Spit on Your Grave (1978) - Rated 25 Apr 2010