abdkirmaci

abdkirmaci
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2022
Location: Ankara, Ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 68% The Matrix (1999) - Rated 03 Jan 2022
70 42% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 03 Jan 2022
50 11% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 03 Jan 2022
70 42% American History X (1998) - Rated 03 Jan 2022
90 87% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 03 Jan 2022
60 21% Life Is Beautiful (1997) - Rated 03 Jan 2022
90 87% Taxi Driver (1976) - Rated 03 Jan 2022
100 97% The Godfather (1972) - Rated 03 Jan 2022
90 87% The Godfather: Part II (1974) - Rated 03 Jan 2022
90 87% Apocalypse Now (1979) - Rated 03 Jan 2022