abdo.hamdy

abdohamdy
Movie Buff - 313 Film Ratings
Member Since: 18 May 2017
Location: Egypt
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 32% Arrival (2016) - Rated 27 Jul 2019
42 3% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 27 Jul 2019
72 53% Gravity (2013) - Rated 27 Jul 2019
71 49% Sicario (2015) - Rated 27 Jul 2019
55 8% Don't Breathe (2016) - Rated 27 Jul 2019
71 49% Generation Kill (2008) - Rated 27 Jul 2019
92 97% Chernobyl (2019) - Rated 27 Jul 2019
82 82% When They See Us (2019) - Rated 27 Jul 2019
66 31% Aladdin (2019) - Rated 27 Jul 2019
56 10% The Handmaid's Tale (2017) - Rated 27 Jul 2019