Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
abdulhameeds

Movie Buff - 183 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

Location: Oman

more Recent Ratings
Check out abdulhameeds's...
90 70% Seven Psychopaths (2012) - Jan 19, 2020
93 79% Thank You for Smoking (2006) - Jan 19, 2020
95 86% Shaun of the Dead (2004) - Jan 19, 2020
80 25% Body of Lies (2008) - Jan 19, 2020
85 43% Small Soldiers (1998) - Jan 19, 2020
88 58% Argo (2012) - Jan 19, 2020
90 70% Moonrise Kingdom (2012) - Jan 19, 2020
88 58% Let the Right One In (2008) - Jan 19, 2020
80 25% Wild Wild West (1999) - Jan 19, 2020
85 43% Ali (2001) - Jan 19, 2020