abduvere

abduvere
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 05 May 2021
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 50% The Bourne Legacy (2012) - Rated 05 May 2021
80 10% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 05 May 2021
80 10% Oblivion (2013) - Rated 05 May 2021
85 30% Wedding Crashers (2005) - Rated 05 May 2021
93 65% The Pianist (2002) - Rated 05 May 2021
99 95% Incendies (2010) - Rated 05 May 2021
92 50% Annihilation (2018) - Rated 05 May 2021
85 30% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 05 May 2021
98 85% Game of Thrones (2011) - Rated 05 May 2021
95 75% Citizen Kane (1941) - Rated 05 May 2021