abednego

Cinema Addict - 1483 Film Ratings
Member Since: Feb 4, 2014
Location: Ankara, Turkey
Age: 26
Gender: Male
Check out abednego's...
77 76% | Sibel (2018) - Dec 10, 2019 |
68 46% | Upgrade (2018) - Dec 09, 2019 |
90 94% | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Dec 08, 2019 |
77 76% | Teyzem (1987) - Dec 08, 2019 |
80 83% | Sailor Moon (1992) - Dec 07, 2019 |
85 89% | Marriage Story (2019) - Dec 07, 2019 |
70 62% | Nowhere to Go (1958) - Dec 06, 2019 |
67 39% | Gospod postoi, imeto i' e Petrunija (2019) - Dec 06, 2019 |
77 76% | Mary Magdalene (2018) - Dec 06, 2019 |
76 75% | No Country for Old Men (2007) - Nov 30, 2019 |