abedog1313
Recent Ratings
Check out abedog1313's...
81 58% | The Butterfly Effect (2004) - Rated 15 Jul 2015 |
94 83% | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 15 Jul 2015 |
79 44% | Quantum of Solace (2008) - Rated 15 Jul 2015 |
100 94% | Inception (2010) - Rated 15 Jul 2015 |
66 12% | Traffic (2000) - Rated 15 Jul 2015 |
67 16% | Se7en (1995) - Rated 15 Jul 2015 |
90 76% | The Town (2010) - Rated 15 Jul 2015 |
100 94% | The Prestige (2006) - Rated 15 Jul 2015 |
88 69% | Shooter (2007) - Rated 15 Jul 2015 |
90 76% | The Dark Knight Rises (2012) - Rated 15 Jul 2015 |