abiggayidiot

abiggayidiot
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 26 Mar 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 92% Elephant (2003) - Rated 26 Mar 2016
100 92% Locke (2014) - Rated 26 Mar 2016
80 60% Dolores Claiborne (1995) - Rated 26 Mar 2016
70 42% The Avengers (2012) - Rated 26 Mar 2016
80 60% Hot Fuzz (2007) - Rated 26 Mar 2016
70 42% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 26 Mar 2016
70 42% Million Dollar Baby (2004) - Rated 26 Mar 2016
70 42% Starship Troopers (1997) - Rated 26 Mar 2016
80 60% Children of Men (2006) - Rated 26 Mar 2016
60 30% Spaceballs (1987) - Rated 26 Mar 2016