abksrv

abksrv
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2021
Location: PUNE, Maharashtra, India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 9% Notting Hill (1999) - Rated 14 Aug 2021
80 42% Fargo (1996) - Rated 12 Aug 2021
80 42% Groundhog Day (1993) - Rated 12 Aug 2021
95 92% Django Unchained (2012) - Rated 12 Aug 2021
75 23% The Intern (2015) - Rated 12 Aug 2021
85 63% Better Call Saul (2015) - Rated 12 Aug 2021
99 98% The Spy (2019) - Rated 12 Aug 2021
95 92% La casa de papel (2017) - Rated 12 Aug 2021
91 82% Breaking Bad (2008) - Rated 12 Aug 2021
90 76% Rang De Basanti (2006) - Rated 12 Aug 2021