abogen2

abogen2
Film Freak - 636 Film Ratings
Member Since: 04 May 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 46% The King (2019) - Rated 09 May 2020
99 96% Valley Uprising (2014) - Rated 09 May 2020
96 94% The Dawn Wall (2017) - Rated 09 May 2020
70 34% The Lion King (2019) - Rated 09 May 2020
85 71% The Last Black Man in San Francisco (2019) - Rated 09 May 2020
20 3% Thunderstruck (2012) - Rated 09 May 2020
83 67% Onward (2020) - Rated 09 May 2020
95 93% Little Women (2019) - Rated 09 May 2020
78 53% Clueless (1995) - Rated 09 May 2020
65 24% Jumanji: The Next Level (2019) - Rated 09 May 2020