abrrrrrg

abrrrrrg
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2021
Location: Joliet, IL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 16% Fight Club (1999) - Rated 08 Jul 2021
85 83% Brokeback Mountain (2005) - Rated 08 Jul 2021
85 83% Gone Girl (2014) - Rated 08 Jul 2021
95 95% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 08 Jul 2021
80 66% Pride & Prejudice (2005) - Rated 08 Jul 2021
70 33% Gravity (2013) - Rated 08 Jul 2021
75 50% The Virgin Suicides (2000) - Rated 08 Jul 2021
80 66% Monsters, Inc. (2001) - Rated 08 Jul 2021
75 50% The Breakfast Club (1985) - Rated 08 Jul 2021
50 16% Blue Valentine (2010) - Rated 08 Jul 2021