abufkes

abufkes
Movie Buff - 345 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 56% Top Gun: Maverick (2022) - Rated 17 Feb 2024
81 85% Bastarden (2023) - Rated 17 Feb 2024
80 73% Dersu Uzala (1975) - Rated 20 Jan 2024
95 99% Breaking Bad (2008) - Rated 20 Jan 2024
80 73% Garden State (2004) - Rated 01 Feb 2022
85 94% Winter Sleep (2014) - Rated 03 May 2019
82 87% AlphaGo (2017) - Rated 03 May 2019
70 21% Bird Box (2018) - Rated 26 Apr 2019
72 24% Mortal Engines (2018) - Rated 26 Apr 2019
80 73% Bad Times at the El Royale (2018) - Rated 26 Apr 2019