abyardimci

abyardimci
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 17 Mar 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 80% [Rec] (2007) - Rated 19 Mar 2020
88 30% Avatar (2009) - Rated 19 Mar 2020
90 60% Memento (2001) - Rated 19 Mar 2020
88 30% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 19 Mar 2020
85 10% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 19 Mar 2020
90 60% V for Vendetta (2006) - Rated 19 Mar 2020
89 45% Amadeus (1984) - Rated 19 Mar 2020
85 10% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 19 Mar 2020
99 95% No Country for Old Men (2007) - Rated 19 Mar 2020
95 80% Schindler's List (1993) - Rated 19 Mar 2020