acajic

acajic
Movie Buff - 328 Film Ratings
Member Since: 28 Jun 2013
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 88% Get Out (2017) - Rated 12 May 2018
100 99% Breaking Bad (2008) - Rated 20 Oct 2017
14 2% Fast & Furious 6 (2013) - Rated 23 Sep 2017
30 11% Fast & Furious (2009) - Rated 23 Sep 2017
82 63% The Help (2011) - Rated 23 Sep 2017
86 79% La La Land (2016) - Rated 23 Sep 2017
88 88% Room (2015) - Rated 23 Sep 2017
65 32% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 23 Sep 2017
60 28% Cinema Paradiso (1988) - Rated 23 Sep 2017
90 93% Whiplash (2014) - Rated 23 Sep 2017