acerezo

acerezo
Member Since: 31 Jul 2012
Location: Toledo , Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 70% Forrest Gump (1994) - Rated 16 Aug 2012
90 70% 12 Monkeys (1995) - Rated 16 Aug 2012
85 47% Catch Me If You Can (2002) - Rated 01 Aug 2012
90 70% Saving Private Ryan (1998) - Rated 01 Aug 2012
90 70% Jurassic Park (1993) - Rated 01 Aug 2012
90 70% Empire of the Sun (1987) - Rated 01 Aug 2012
80 34% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 01 Aug 2012
90 70% The Adventures of Tintin (2011) - Rated 01 Aug 2012
90 70% Schindler's List (1993) - Rated 01 Aug 2012
90 70% The Maltese Falcon (1941) - Rated 01 Aug 2012