achilis

achilis
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 29 Oct 2012
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 30% Wanted (2008) - Rated 30 Oct 2012
82 50% Rocky II (1979) - Rated 30 Oct 2012
85 74% Rocky IV (1985) - Rated 30 Oct 2012
83 60% Rocky (1976) - Rated 30 Oct 2012
79 21% 127 Hours (2010) - Rated 29 Oct 2012
92 91% Schindler's List (1993) - Rated 29 Oct 2012
82 50% Se7en (1995) - Rated 29 Oct 2012
80 30% Meet the Parents (2000) - Rated 29 Oct 2012
84 67% You've Got Mail (1998) - Rated 29 Oct 2012
95 98% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 29 Oct 2012