acmatunl

acmatunl
Movie Buff - 394 Film Ratings
Member Since: 08 Jun 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 71% Aliens (1986) - Rated 26 Jul 2011
91 76% The Last Exorcism (2010) - Rated 26 Jul 2011
84 43% Orphan (2009) - Rated 26 Jul 2011
86 53% Trick 'r Treat (2008) - Rated 26 Jul 2011
90 71% The Lovely Bones (2009) - Rated 26 Jul 2011
89 65% Pandorum (2009) - Rated 26 Jul 2011
88 60% Paranormal Activity 2 (2010) - Rated 26 Jul 2011
89 65% The Crazies (2010) - Rated 26 Jul 2011
80 30% 1408 (2007) - Rated 26 Jul 2011
79 24% Blade II (2002) - Rated 26 Jul 2011